Hľadáte najlacnejšiu letenku?

Seychely Praslin

Počasie Seychely Praslin


Seychely Praslin je jedným z najkrajších miest na svete a má podnebie, ktoré je príjemné po celý rok. Tu si môžete užívať tropickú horúčavu, ale aj slnečné lúče, vetrík a občasné vietor.

Seychely Praslin má vlastné mikroklímu, ktorý sa líši v závislosti od sezóny. Toto miesto získalo titul najlepšieho miesta na svete pre dovolenky v lete. Počas celého roka je tu pomerne vysoká teplota - v priemere 28 stupňov Celzia, ktoré sa môžu zvýšiť až na 32 stupňov Celzia v priebehu leta. Zimné mesiace sú takmer rovnako teplé, s priemernou teplotou 26 stupňov Celzia.

Seychely Praslin má veľmi nízku vlhkosť a obmedzené zrážky, čo z neho robí ideálne miesto pre turizmus. V júni až septembri sa však môžu vyskytnúť občasné dažde. Počas letných mesiacov, od decembra do marca, sú zvyčajne vlhkejšie a súvisí s tým aj vzrast teploty.

Ak chcete navštíviť Seychely Praslin, najlepším obdobím by boli mesiace od mája do septembra, keď je menej daždivé a teplota je prijateľná. V piatich mesiacoch počas leta, od decembra do apríla, môže byť horúco a vlhko, takže by ste si mali dávať pozor na slnečné úrazy a dehydratáciu.

Celkovo gľedajúc, počasie na Seychely Praslin je veľmi priaznivé po celý rok a mnohí turisti navštívia toto miesto vďaka svojmu slnečnému počasiu. Takže ak hľadáte miesto, kde sa môžete ponoriť do krásnej krajiny, Seychely Praslin sú jedným z najlepších miest pre vás.


Dovolenka Seychely Praslin


Seychely sú ostrovy, kde sa snúbia luxusné pláže s exotickou prírodou a západmi slnka, ktoré vám vyrazia dych. Ak hľadáte dokonalé miesto na oddych a relaxáciu, Seychely sú to pravé miesto pre vás. Medzi týmito skvelými ostrovmi sa nájde aj Perla Seychel - Praslin.

Praslin je druhý najväčší ostrov Seychel a je domovom mnoho úžasných pláží, ktoré vám pripomenú reklamy na paradajzový džús. Na ostrove môžete navštíviť aj niekoľko prírodných parkov, medzi nimi aj park Vallée de Mai, ktorý patrí medzi svetové dedičstvo UNESCO. Tento park je domovom mnoho endemických druhov flóry a fauny, vrátane slávneho Coco de Mer, najväčšieho semenáča na svete.

V Prasline sa nachádza aj pláž Anse Lazio, ktorá sa umiestnila vo svetovom rebríčku najlepších pláží. Táto pláž vás okúzli svojou krištáľovo čistou vodou a jemným pieskom. Je ideálnym miestom na relax a vychutnanie si tropického počasia.

Praslin tiež ponúka množstvo iných aktivít, ako napríklad plachtenie, potápanie, rybolov, turistiku, kajakársku, alebo zážitkové výlety. Ak hľadáte niečo nezvyčajné a záživné, vyskúšajte si niektorú z miestnych tradičných rybárskych výprav, kde si môžete uloviť vlastné jedlo.

Aj keď je Praslin známy svojimi luxusnými hotelmi, jeho návštevu si môžete dovoliť aj s menším rozpočtom. Na ostrove sa nájdu aj nejaké cenovo dostupné ubytovania, ako sú napríklad penzióny alebo apartmány.

Ak sa plánujete týždeň alebo aj menej na Seychely a chcete si vychutnať tropickú dovolenku, Praslin je miesto, ktoré by ste nemali prehliadnuť. Tento ostrov ponúka dokonalú kombináciu prírody, relaxácie a zážitkových aktivít v jednom. Stačí si zvoliť dátum, vybrať si ubytovanie a prípraviť sa na jedinečnú dovolenku na Seychelách.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Praslin


Otázka: Aké zaujímavé miesta sa nachádzajú na ostrove Praslin?
Odpoveď: Na ostrove Praslin sa nachádza mnoho zaujímavých miest vrátane Cote d'Or Beach, Anse Lazio, Praslin National Park, Vallee de Mai, a mnohé ďalšie.

Otázka: Aké aktivity sa dajú robiť na ostrove Praslin?
Odpoveď: Na ostrove Praslin sa dajú robiť mnohé aktivity vrátane plážových aktivít ako plávanie, šnorchlovanie a potápanie, prechádzky po národných parkoch, pikniky, turistika, golf, rybolov a podobne.

Otázka: Aké je najlepšie obdobie na návštevu ostrova Praslin?
Odpoveď: Najlepším obdobím na návštevu ostrova Praslin sú mesiace od mája do septembra, keď je sucho a príjemné počasie. No i mimo tohto obdobia sa dá navštíviť ostrov a užiť si mnohé aktivity.

Otázka: Aké sú možnosti dopravy na ostrove Praslin?
Odpoveď: Na ostrov Praslin sa dá dostať lietadlom z hlavného mesta Mahé, alebo lodou z niektorého z okolitých ostrovov. Na ostrove sa dá prechádzať autobusmi, taxíkmi, požičaným automobilom alebo na bicykli.

Otázka: Aké sú niektoré pekné pláže na ostrove Praslin?
Odpoveď: Na ostrove Praslin sa nachádza mnoho pekných pláží vrátane Anse Lazio, Anse Georgette, Cote d'Or Beach, a mnohé ďalšie. Každá z týchto pláží ponúka niečo špeciálne a zaujímavé.

Otázka: Aké sú niektoré ubytovacie možnosti na ostrove Praslin?
Odpoveď: Na ostrove Praslin sa nachádza mnoho ubytovacích možností, vrátane luxusných hotelov, apartmánov a bungalovov, kempingu a podobne. Každá z týchto možností ponúka rozličné vybavenie a služby.

Otázka: Aké sú niektoré zaujímavé podujatia na ostrove Praslin?
Odpoveď: Na ostrove Praslin sa koná mnoho zaujímavých podujatí vrátane miestnych festivalov, kultúrnych podujatí, športových súťaží a podobne. Ak hľadáte niečo zaujímavé, určite by ste si mali pozrieť najbližší kalendár podujatí na ostrove.


Letenka Seychely Praslin


Ak hľadáte destináciu, kde si môžete užiť biele piesočnaté pláže, tyrkysovú vodu a exotickú atmosféru, Seychely sú presne to, čo hľadáte. Seychely sú ostrovný štát, ktorý sa skladá z granitových a korálových ostrovov v Indickom oceáne. Praslin je druhý najväčší ostrov na Seychelách, ktorým vás dostane letenka Seychely Praslin.

Praslin je najkrajším ostrovom na Seychelách. Môžete tu nájsť niektoré z najkrajších pláží na svete vrátane Anse Lazio a Anse Georgette. Tieto pláže sú známe pre ich biele piesky, tyrkysovú vodu a nádherné pozadie v podobe zelených pahorkov. Okrem toho, Praslin má aj mnoho miest, ktoré môžete navštíviť. Väčšina z týchto miest sú chránené rezervácie, kde môžete vidieť endemické druhy fauny a flóry.

Letenka Seychely Praslin je ľahko dostupná. Existujú bežné lety z Seychel do Praslinu. Hlavným letiskom na Seychelách je Medzinárodné letisko Seychely v hlavnom meste Victoria na ostrove Mahé. Z tohto letiska môžete letieť do letiska Praslin, ktoré sa nachádza iba 15 minút lietania.

Po prílete na letisko Praslin si môžete prenajať auto alebo taxík, ktorý vás dovezie do vašej hotela alebo ubytovania. Existuje mnoho hotelov a letovísk na Prasline, kde si môžete vychutnať pobyt na ostrove.

Ak hľadáte nádherné miesto kde strávite svoju dovolenku, Seychely Praslin sú ideálnym miestom. Tu si môžete vychutnať biele piesky, tyrkysovú vodu a nádherné scenérie vám zostanú v pamäti na celý život. Vyberte si letenku Seychely Praslin a zažite dovolenku plnú exotických zážitkov.


Ubytovanie Seychely Praslin


Seychely sú rajom pre turistov, ktorí hľadajú krásne a exotické miesto na oddych. Medzi najpopulárnejšie ostrovy patrí Praslin, s krásnymi plážami a nádhernou prírodou. Ak sa rozhodnete navštíviť Praslin, treba sa rozhodnúť pre vhodné ubytovanie. V tomto článku sa pozrieme na niektoré možnosti ubytovania na ostrove Praslin.

1. Hotel Constance Lemuria

Hotel Constance Lemuria je jedným z najexkluzívnejších hotelov na ostrove. Nachádza sa na juhu ostrova, priamo na jednej z najkrajších pláží Praslinu – Anse Georgette. Tento hotel ponúka luxusné bungalovy s výhľadom na more alebo záhradu a má aj vlastný golfový klub. V hoteli sú tiež tri reštaurácie, kde sa môžete dosýta najesť miestnych špecialít a medzinárodnej kuchyne.

2. Paradise Sun Hotel

Ak hľadáte ubytovanie s prístupom na pláž, potom je Paradise Sun Hotel skvelou voľbou. Nachádza sa na pláži Anse Volbert, ktorá je jednou z najpopulárnejších na ostrove. Hotel ponúka pohodlné a dobre vybavené bungalovy s výhľadom na more alebo záhradu. Sú tu aj tri reštaurácie, kde si môžete vychutnať chutné jedlá.

3. Coco de Mer Hotel and Black Parrot Suites

Tento hotel sa nachádza v oblasti Anse Bois de Rose a ponúka viacero typov izieb od štandardných po luxusné apartmány. V hoteli je aj bazén, fitnescentrum, reštaurácia a bar. Hotel je obklopený nádhernou tropickou záhradou, kde sa môžete prechádzať a vychutnávať si prírodu.

4. Le Duc de Praslin

Tento hotel je ideálny pre tých, ktorí hľadajú kľudnú a pokojnú atmosféru. Nachádza sa v oblasti Anse Volbert a ponúka pohodlné ubytovanie a relaxačné zariadenia, ako sú napríklad bazén a spa. Hotel má aj reštaurácie, kde si môžete ochutnať vynikajúce jedlá.

5. Anse Kerlan Beach Chalets

Tento hotel sa nachádza v oblasti Anse Kerlan a ponúka pohodlné bungalovy a apartmány. Bungalovy sú obklopené zelenou a majú prístup na pláž. Hotel má vlastnú reštauráciu a bar, kde si môžete vychutnať miestne špeciality.

Výber vhodného ubytovania na ostrove Praslin závisí od vašich individuálnych preferencií. Či už preferujete luxusné hotely s prístupom na pláž, alebo kľudné a pokojné miesta, Praslin má veľa možností, ktoré uspokoja každého turistu. Takže neváhajte a vyberte si to správne ubytovanie pre vašu dovolenku na Seychelách.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Garancia najnižšej ceny

Tisíce nadšených zákazníkov

Lacné letenky za výhodné ceny

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Preskúmať letenky