Hľadáte najlacnejšiu letenku?

Seychely Coco Island

Počasie Seychely Coco Island


Seychely Coco Island je jedno z najkrajších miest na svete. Toto miesto ponúka návštevníkom dokonalú rovnováhu medzi nezničenou prírodou a luxusom. Seychely Coco Island leží v Indickom oceáne, západne od Seychel. Toto miesto je známe svojimi krásnymi plážami a čistým, modrým morom. Napriek tomu, že sa Seychely Coco Island nachádza v tropickom pásme, počasie sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia.

Seychely Coco Island má dvoch ročných období - suché a dažďové. Suché obdobie sa rozpína od júla do septembra a od decembra do marca. Počas tohto obdobia sa teploty pohybujú medzi 24 a 31 stupňami Celzia a vlhkosť je relatívne nízka. Toto je ideálne obdobie na plávanie, potápanie a vodné športy. V dažďovom období, ktoré prebieha od apríla do júna a od októbra do novembra, sa teploty pohybujú medzi 24 a 30 stupňami Celzia. Toto obdobie sa vyznačuje väčšou vlhkosťou a väčším počtom dažďových dní. Napriek tomu, že toto obdobie nie je také ideálne na plávanie a vodné športy, krajina sa zaručene zazelená a táto doba sa často spája so zníženými cenami v hoteloch.

Aj keď sa Seychely Coco Island nachádza v bezprostrednej blízkosti rovníka, môže existovať určitý rozdiel v počasí na rôznych častiach ostrova. Vihry a hurikány najmä výdatnejšie priam pri pobreží ostrova môžu ovplyvniť počasie v určitých oblastiach. Preto by návštevníci mali dbať na varovania pre danú oblasť, aby sa uistili, že ich cestovanie nebude narušené nepredvídateľnými klimatickými podmienkami.

Seychely Coco Island ponúka jedného z najlepších destinácií pre dovolenky v prírode na svete. Jeho tropické podnebie a okolitá príroda sú dokonalé pre všetkých milovníkov prírody a zvierat. Nech už ste na ostrove vysoko v horách alebo na čistých plážach, určite si pobyt na ostrove užijete vo svojom. Toto miesto je výbornou voľbou pre udalosti ako krstiny, svadby, letné pobyty alebo rodinnú dovolenku. Seychely Coco Island je miesto, kde sa najjednoduchšie dá zabudnúť na každodenné trápenia a užiť si prírodné krásy.


Dovolenka Seychely Coco Island


Dovolenka na Seychelách je pre mnohých snom, no čo by ste povedali na pobyt na súkromnom ostrove v srdci tohto tropického raju? Coco Island, ktorý patrí medzi trojuholník ostrovov v Indickom oceáne, je miesto, ktoré ponúka dokonalú kombináciu luxusu, súkromia a prírodného krásy.

Coco Island je súkromný malý ostrov o rozlohe len 2,5 hektára, ktorý sa nachádza na juhozápadnom konci hlavného ostrova Mahé. Hoci ostrov má veľmi malú rozlohu, má všetky prvky, ktoré potrebujete na dokonalú dovolenku - lagúny, biele piesky, zelené pobrežie a ešte viac. Ostrov je obklopený súkromnými plážami s jemným pieskom a tyrkysovou vodou, kde si môžete užívať súkromie na maximum.

Všetky bungalovy na ostrove sú vyrobené z prírodných materiálov, aby sa zmiešali s okolitým prostredím, a ponúkajú dokonalú rovnováhu medzi moderným luxusom a tradičnou architektúrou Seychel. Bungalovy sú klimatizované a majú privátny bazén s výhľadom na Indický oceán. Pre tých, ktorí hľadajú extra súkromie, Coco Island ponúka aj villu, ktorá je od ostatných bungalovov odizolovaná a ponúka neobmedzený prístup k Mariánskej priehlbine.

Navyše, na ostrove sa nachádza aj reštaurácia, ktorá ponúka regionálne a mezinárodné jedlá a snaží sa čerpať najlepšie z čerstvých ingrediencií a miestnych zdrojov. K dispozícii je tiež bar, kde si môžete vychutnať osviežujúce nápoje a koktaily v pohodlí bungalovu alebo pri bazéne.

Okrem relaxu na pláži a oddychu v súkromí svojho bungalovu, Coco Island ponúka aj rôzne aktivity, ako je šnorchlovanie, potápanie a rybolov. Turistické atrakcie hlavného ostrova Mahé sú tiež prístupné v priebehu niekoľkých minút lodou.

Seychelské ostrovy sú známe svojou prirodzenou krásou a pokojnou atmosférou, a Coco Island nie je výnimkou. Je to miesto, kde sa môžete upokojiť a načerpať energiu z prírodného prostredia a dokonalej starostlivosti a pozornosti personálu. Dovolenka na Seychelách Coco Island je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú čistú relaxáciu a zážitok z exkluzívneho ostrova v srdci tohto tropického raja.


Ubytovanie Seychely Coco Island


Seychelské ostrovy sú jednou z najžiadanejších dovolenkových destinácií v Indickom oceáne. Vzhľadom na svoju exotickú polohu a nezvyčajnú prírodu, ktorá vás nadchne na každom kroku, sú Seychely vyhľadávaným miestom pre relaxačné dovolenky, svadobné cesty a romantiku. Ak hľadáte krásne ubytovanie na Seychelách, nevynechajte ostrov Coco Island.

Coco Island je malý ostrov s prekrásnymi plážami a nádhernými šnorchlovacími miestami. Nachádza sa v severovýchodnej časti Mahé, najväčšieho ostrova Seychel. Ubytovanie na Coco Island je preto obzvlášť vhodné pre tých, ktorí hľadajú príjemnú a pokojnú dovolenku v tichom a nedotknutom prostredí.

Coco Island ponúka rôzne druhy ubytovania, od luxusných vil až po jednoduché bungalovy. Každý typ ubytovania je priamo umiestnený na pláži a ponúka nádherný výhľad na more. Väčšina ubytovania je zhotovená z dreva a kamene, s orientálnym dotykom, ktorý dodáva špeciálnu atmosféru.

Medzi najluxusnejšie a najdrahšie ubytovanie na Coco Island patrí North Island Resort. Je to súkromný ostrov, ktorý ponúka len štyri veľké vily, takže je určený pre tých najnáročnejších hostí. Každá vila má súkromný bazén a pláž, čo zaručuje maximálnu súkromnosť a intimitu. Okrem toho, North Island Resort ponúka aj širokú škálu aktivít, vrátane šnorchlovania, potápania, kajakovania, jazdy na koni, a mnoho ďalšieho.

Pre hostí, ktorí hľadajú cenovo dostupnejšie ubytovanie, sú dostupné bungalovy. Sú útulné, s jednoduchým ale príjemným dizajnom. Tieto bungalovy poskytujú súkromie a sú priamo umiestnené na pláži.

Coco Island je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax. Okolo ostrova sú prekrásne koralové útesy a rôzne druhy morských živočíchov. Pod vodou nájdete veľa krásnych rýb, raje, delfíny a dokonca aj morské korytnače.

Na ostrove nájdete aj rôzne reštaurácie, kde si môžete vychutnať a degustovať miestne jedlá a pokrmy. K dispozícii sú tiež rôzne bary, kde si môžete objednať čerstvé ovocné džúsy a nápoje.

Všeobecne platí, že Seychely sú jednou z najkrajších a najexotickejších destinácií na svete a Coco Island je skutočne klenotom v tejto korune. Vyberte si svoje presne ubytovanie podľa toho, aké máte požiadavky a doslova sa nechajte hýčkať na tomto krásnom ostrove. Určite to bude nezabudnuteľná dovolenka.


Letenka Seychely Coco Island


Seychely sú ostrovným národom nachádzajúcim sa v Indickom oceáne. Krajina svojou exotickou krásou a čistými plážami pritiahla pozornosť mnohých cestovateľov z celého sveta. Jedným z najpopulárnejších miest na Seychelách je ostrov Coco Island.

Ak sa chystáte navštíviť Seychely, osobitne Coco Island, potrebujete si kúpiť letenku. Letecká spoločnosť Emirates ponúka priamy spoj z Bratislavy do Seychel, taktiež existujú aj spoje s prestupom. Cestou na Seychely môžete mať krátky pobyt napríklad v Dubaji alebo v Johannesburgu.

Coco Island, taktiež známe ako Île aux Coques, sa nachádza v granulitovej sústave ostrovov v Indickom oceáne, približne 7 km severozápadne od ostrova La Digue. Ostrov je jedným z mnohých ostrovov vychádzajúcich z tretihorných sedimentných hornín tvoriacich povrch Seychel, ktoré sú podložené granulitami.

Coco Island je neobývaný a teda ideálny na plávanie, potápanie a opaľovanie. Ostrov je pokrytý biele pieskom a obklopený turkusovým morom, ktoré je plné farebných rýb a koralov. Ak sa radi potápate, môžete vidieť množstvo žralokov, želv a rôznych druhov rýb. Na ostrove nájdete množstvo palmových stromov a kokosových orechov.

Ak by ste sa rozhodli prespať na ostrove, existuje možnosť využitia tábora, kde sa nachádza niekoľko stánkov. Návšteva ostrova je spoplatnená, ale všetky peniaze sa vynaložia na ochranu tohto nádherného miesta. Ak sa chcete dostať na ostrov, musíte si nájsť miestneho sprievodcu, ktorý na vás bude čakať na pláži.

Coco Island je jedinečným miestom, ktoré si zaslúži návštevu. Ak sa sem rozhodnete vydať, určite nebudete ľutovať. Očarí vás jeho exotická krása, svieža morská voda a neporušená príroda. Kúpte si letenku a vydejte sa na Seychely, kde vás čakajú tisíce nezabudnuteľných zážitkov.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Coco Island


1. Aké sú najlepšie aktivity na Seychelách Coco Island?
- Na Seychelách Coco Island si môžete vychutnať rôzne aktivity, ako sú potápanie, šnorchlovanie, rybolov, prechádzky po pláži a objavovanie prírodnej krásy ostrova.

2. Aké sú najlepšie miesta na Seychelách Coco Island, kde sa dá ubytovať?
- Na ostrove sa nachádza niekoľko hotelov, z ktorých najznámejšie sú Four Seasons Resort Seychelles, The Banyan Tree Seychelles a The Raffles Seychelles.

3. Kedy je najlepšie obdobie na návštevu Seychel Coco Island?
- Najlepšie obdobie na návštevu ostrova je medzi májom a októbrom, keď je na Seychelách suché obdobie a teploty sú vysoké.

4. Ako sa dostať na Seychely Coco Island?
- Seychely Coco Island je prístupný letiskom na ostrove Mahé, ktorého je s Coco Island spojený rýchlym člnom.

5. Aké sú najlepšie pláže na Seychelách Coco Island?
- Na Seychelách Coco Island sa nachádza niekoľko krásnych pláží, ako sú Anse Coco, Anse Source d'Argent a Petite Anse.

6. Aké môžem vidieť zaujímavosti na Seychelách Coco Island?
- Počas pobytu na ostrove sa môžete vydať na prechádzku po prírodných rezerváciách, ako sú Vallée de Mai a Morne Seychellois. Okrem toho môžete obdivovať aj koralové útesy, najlepšie v oblasti Anse La Farine.

7. Aké sú náklady na pobyt na Seychelách Coco Island?
- Náklady na pobyt na Seychelách Coco Island sú zvyčajne vyššie ako na ostatných miestach v krajine. Hotelové ubytovanie začína od $ 400 na noc a záleží to na vašom budgete.

8. Plánujem ostrovy Seychely na svoju svadobnú cestu, je Seychely Coco Island dobrý výber?
- Seychely Coco Island sú veľmi romantickým miestom pre páry. Ostrovy s krásnymi plážami a kľudom sú ideálnym miestom pre svadobnú cestu. Vašu svadobu tam môžete osláviť v luxusnej alebo jednoduchej verzii.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Garancia najnižšej ceny

Tisíce nadšených zákazníkov

Lacné letenky za výhodné ceny

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Preskúmať letenky