Zostavte si vlastný set

Kategórie
  • Objektívy
  • Púzdra
  • Hľadáčiky
  • Filtry
  • Krytky
Značka

Olympus PRF-ZD77 PRO

Ochranný filter Olympus špeciálne navrhnutý pre teleobjektív M.Zuiko Digital ED 300 mm 1:4.0 IS PRO. Filter je vybavený unikátnou ochrannou vrstvou ZERO pre červenáukciu nežiadúcich odleskov a svetelných odrazov. Ďalej je filter tvorený tenkým rámčekom s čiernou antireflexnou povrchovou úpravou. Vďaka filtru máte zaručený jasný pohľad, ale tiež ochranu vášho objektívu pčervená nechceným mechanickým poškodením.

  skladom 74,90 + pridať k porovnaniu

Doprava zadarmo
M.Zuiko Digital 2x telekonvertor MC-20

Prodlužte ohniskovou vzdálenost svých profesionálních teleobjektivů M.Zuiko Digital PRO až na neuvěřitelných 1200 mm (ekv. 35 mm) při zachování úžasné kompaktnosti a mobility pomocí telekonvertoru M.Zuiko Digital 2x MC-20. To vám umožní zachytit úžasné detaily vzdálených objektů nebo pořídit super makro fotografie. Navíc díky odolnosti proti, vodě, prachu a mrazu můžete fotografovat i v extrémně náročných podmínkách.

  skladom 429,00 + pridať k porovnaniu

Doprava zadarmo
M.Zuiko Digital 1.4x telekonvertor MC-14

Vlastníte alebo uvažujete o nákupe profesionálneho teleobjektívu M.Zuiko Digital ED 40-150 mm (ekv. 80-300 mm) 1:2.8 PRO, ale potrebujete ešte väčšiu silu zoomu? Ultra tenký telekonvertor M.Zuiko Digital 1.4x MC-14 násobí rozsah zoomu vášho objektívu až na úžasných 420 mm (ekv. 35 mm). Vďaka kovovej konštrukcii a odolnosti proti prachu, vode aj mrazu sa nemusíte báť ani fotografovania v náročných podmienkach.

  skladom 349,00 + pridať k porovnaniu

Doprava zadarmo
Olympus EE-1

Optický hľadáčik s laserovým zameriavačom je ideálny pre fotografovanie pohybúcich sa objektov, a to i z velkej vzdialenosti pomocou teleobjektívu. Hľadáčik je vhodný pre všetky typy fotoaparátov vybavené sánkami pre blesk.

  do 4 pracovných dní 119,00 + pridať k porovnaniu