Novinky

EXTRA ZĽAVA 310 EUR A DARČEK K OM-D E-M1 MARK II

EXTRA ZĽAVA 310 EUR A DARČEK K OM-D E-M1 MARK II
  • 31. mája
  • |
  • 2018

Uvažujete o modernizáciu svojho fotografického vybavenia? Celý jún máte jedinečnú príležitosť zaobstarať si profesionálny systémový fotoaparát OM-D E-M1 Mark II s extra zľavou 310 EUR a s batériovým gripom v hodnote 299 EUR úplne zadarmo.

AKO ZÍSKAŤ EXTRA ZĽAVU 310 EUR A DARČEK NAVYŠE

Pre získanie extra zľavy 8.000 Sk k fotoaparátu Olympus OM-D E-M1 Mark II (telo alebo kit) postupujte nasledovne.

  • Vložte do nákupného košíka fotoaparát OM-D E-M1 Mark II s gripom zadarmo
  • Do objednávky vložte tento Aktivačný kód: PR15-2018-OMD2
  • Dokončite objednávku

 

Olympus OM-D E-M1 Mark II

 

Kompletnú ponuku fotoaparátov OM-D E-M1 Mark II nájdete tu.

Ponuka platí len do 30. 6. 2018.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

 

Novinky v e-shope

Novinka
Lowepro GearUp Pouch Medium

Multifunkčné GearUp puzdro strednej veľkosti je skvelým spoločníkom na cesty. Vďaka vnútornému usporiadaniu už nebudete musieť svoju digitálnu techniku a príslušenstvo (káble, krytky, karty, redukcie, adaptéry, baterky, nabíjačky a pod.) Nikdy viac hľadať. Navyše im puzdro poskytuje skvelú ochranu pred poškodením. Jednoducho ho vložíte do svojho cestovnej batožiny (brašna, batoh, kufor) a môžete vyraziť na cesty.

  do 3 pracovných dní 25,90 + pridať k porovnaniu

Novinka
Lowepro GearUp Case Large

V multifunkčnom GearUp puzdre vďaka vnútornému usporiadaniu nebudete musieť svoju digitálnu techniku a príslušenstvo (káble, krytky, karty, redukcie, adaptéry, baterky, nabíjačky a pod.) Na cestách už nikdy viac hľadať. Navyše im puzdro poskytuje skvelú ochranu pred poškodením. Jednoducho ho vložíte do svojho cestovnej batožiny (brašna, batoh, kufor) a môžete vyraziť.

  do 3 pracovných dní 33,90 + pridať k porovnaniu

Novinka
Lowepro GearUp Pouch mini

Multifunkčné GearUp puzdro mini je určené pre organizáciu a ochranu digitálnej techniky a príslušenstva, káblov, krytiek, kariet, redukciou, adaptérov, bateriek, nabíjačiek atď. Puzdro je určené pre vloženie do foto alebo cestovnej batožiny (brašna, batoh, kufor).

  do 3 pracovných dní 22,90 + pridať k porovnaniu

Novinka
Olympus silikónové puzdro CSCH-126

Vysoko odolné antistatické silikónové puzdro s malým gripom pre pohodlné držanie určené špeciálne pre outdoorový fotoaparát Olympus TG-5. Poskytuje dokonalú ochranu proti drsnému zaobchádzaniu a pritom zachováva 100% funkčnosť všetkých ovládacích prvkov fotoaparátu.

  skladom 2 ks 34,90 + pridať k porovnaniu

Novinka Doprava zadarmo
Olympus podvodné puzdro PT-058

Máte radi potápanie a chceli by ste zachytiť krásu sveta hlboko pod vodnou hladinou? S originálnym podvodným puzdrom vyrobeným špeciálne pre fotoaparát Olympus TG-5 je to ľahké. Extrémne odolné podvodné puzdro Olympus PT-058 vodotesné do hĺbky až 45 metrov je perfektný nástroj pre objavovanie podmorského sveta, zatiaľ čo vnútorné gumové polstrovanie chráni fotoaparát pred náhodnými pádmi a nárazmi na súši. Navyše vďaka širokej ponuke príslušenstva si môžete zostaviť set presne podľa vašich potrieb.

  do týždňa 299,00 + pridať k porovnaniu

Novinka Doprava zadarmo
Olympus přijímač blesku FR-WR

Přijímač Olympus FR-WR slouží pro připojení běžně dostupných bleskových jednotek, například monobloků, které lze odpalovat na dálku. Skupiny a kanály lze snadno nastavit a zkontrolovat pomocí otočných voličů. Díky odolnosti proti vodě, prachu a mrazu jej lze používat i v náročných klimatických podmínkách

  skladom 3 ks 199,00 + pridať k porovnaniu