Novinky

EXTRA ZĽAVA 310 EUR A DARČEK K OM-D E-M1 MARK II

EXTRA ZĽAVA 310 EUR A DARČEK K OM-D E-M1 MARK II
  • 31. mája
  • |
  • 2018

Uvažujete o modernizáciu svojho fotografického vybavenia? Celý jún máte jedinečnú príležitosť zaobstarať si profesionálny systémový fotoaparát OM-D E-M1 Mark II s extra zľavou 310 EUR a s batériovým gripom v hodnote 299 EUR úplne zadarmo.

AKO ZÍSKAŤ EXTRA ZĽAVU 310 EUR A DARČEK NAVYŠE

Pre získanie extra zľavy 8.000 Sk k fotoaparátu Olympus OM-D E-M1 Mark II (telo alebo kit) postupujte nasledovne.

  • Vložte do nákupného košíka fotoaparát OM-D E-M1 Mark II s gripom zadarmo
  • Do objednávky vložte tento Aktivačný kód: PR15-2018-OMD2
  • Dokončite objednávku

 

Olympus OM-D E-M1 Mark II

 

Kompletnú ponuku fotoaparátov OM-D E-M1 Mark II nájdete tu.

Ponuka platí len do 30. 6. 2018.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

 

Novinky v e-shope

Novinka Doprava zadarmo
Olympus OM-D E-M10 Mark III DZ kit strieborný/čierny

Olympus OM-D E-M10 Mark lll predstavuje ideálneho každodenného spoločníka, ktorého si okamžite zamilujete. Nadčasový kompaktný retro dizajn, najmodernejšie technológie s novým intuitívnym ovládaním, vám umožnia vychutnať si fotografovanie krásnych a dokonale ostrých snímok, o akých ste vždy snívali.

  skladom 1 ks 799,00 + pridať k porovnaniu

Novinka Doprava zadarmo
Olympus OM-D E-M10 Mark III Kit 14-150 čierny/čierny

Nadčasový kompaktný retro dizajn, najmodernejšie technológie a nové intuitívne ovládanie Olympusu OD E-M10 Mark lll spolu s drobným objektívom M.ZUIKO Digital ED 14 42 mm 1: 3.5 5.6 EZ vám umožní vychutnať si fotografovanie krásnych snímok a navyše poteší svojou skladnosťou a ľahkou prenosnosťou.

  skladom 2 ks 999,00 + pridať k porovnaniu

Novinka Doprava zadarmo
Olympus OM-D E-M10 Mark III DZ kit čierny/čierny

Olympus OM-D E-M10 Mark lll predstavuje ideálneho každodenného spoločníka, ktorého si okamžite zamilujete. Nadčasový kompaktný retro dizajn, najmodernejšie technológie a nové intuitívne ovládanie, vám umožnia vychutnať si fotografovanie krásnych a dokonale ostrých snímok, o akých ste vždy snívali.

  skladom 1 ks 799,00 + pridať k porovnaniu

Novinka
Olympus silikónové puzdro CSCH-126

Vysoko odolné antistatické silikónové puzdro s malým gripom pre pohodlné držanie určené špeciálne pre outdoorový fotoaparát Olympus TG-5. Poskytuje dokonalú ochranu proti drsnému zaobchádzaniu a pritom zachováva 100% funkčnosť všetkých ovládacích prvkov fotoaparátu.

  na otázku 34,90 + pridať k porovnaniu

Novinka Doprava zadarmo
Olympus podvodné puzdro PT-058

Máte radi potápanie a chceli by ste zachytiť krásu sveta hlboko pod vodnou hladinou? S originálnym podvodným puzdrom vyrobeným špeciálne pre fotoaparát Olympus TG-5 je to ľahké. Extrémne odolné podvodné puzdro Olympus PT-058 vodotesné do hĺbky až 45 metrov je perfektný nástroj pre objavovanie podmorského sveta, zatiaľ čo vnútorné gumové polstrovanie chráni fotoaparát pred náhodnými pádmi a nárazmi na súši. Navyše vďaka širokej ponuke príslušenstva si môžete zostaviť set presne podľa vašich potrieb.

  skladom 3 ks 299,00 + pridať k porovnaniu