Hľadáte najlacnejšiu letenku?

Monako Fontvieille Park and Princess Grace Rose Garden

Ubytovanie Monako Fontvieille Park and Princess Grace Rose Garden


Monako je malá krajina na juhu Francúzska, ktorá je známa svojou luxusnou životnou úrovňou a nádhernými parkami. Jedným z najkrajších parkov je Fontvieille Park a Princess Grace Rose Garden, ktorý ponúka turistom úžasné ubytovanie v srdci krajiny.

Fontvieille Park a Princess Grace Rose Garden sú dve jedinečné miesta, ktoré sú úplne odlišné od zvyšku Monaka. Tento park a záhrada zasvätená matke kniežaťa Albánskeho, Princess Grace, sú obľúbenou destináciou pre turistov hľadajúcich oddych a relaxáciu v prírode.

Ubytovanie v tomto okolí je tiež jedinečné. Fontvieille Park má niekoľko možností ubytovania, vrátane hotelov a apartmánov. Jedným z najpopulárnejších je Hotel Columbus Monte Carlo, ktorý sa nachádza priamo v parku.

Tento elegantný hotel ponúka moderné a priestranné izby s balkónom a výhľadom na park a more. V hoteli tiež sú reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať jedlo a nápoje s nádherným výhľadom.

Apartmánové hotely ako je Port Palace Hotel a Riviera Marriott Hotel La Porte de Monaco sú tiež v blízkosti parku a ponúkajú prvotriedne služby a ubytovanie s nádherným výhľadom na more.

No keďže park a záhrada Princess Grace Rose sú obľúbenými miestami pre turistov, je potrebné ubytovanie vopred zarezervovať. Ceny sa môžu líšiť od sezóny, kedy je najvyššia doba turistov, do mimo sezóny, mimoriadnych podujatí a prázdnin.

Ak hľadáte jedinečné miesto na oddych a relaxáciu v prírode, ubytovanie v Monaku Fontvieille Park a Princess Grace Rose Garden sú ideálnym miestom pre všetkých turistov. Okrem pobytu v elegantných hoteloch a apartmánoch, môžete si vychutnať aj krásy prírody a unikátne pamiatky krajiny, ktoré ju robia jednou z najzaujímavejších ciest pre turistov na svete.


Dovolenka Monako Fontvieille Park and Princess Grace Rose Garden


Monako je malé kniežatstvo, ktoré sa nachádza na juhu Európy a je známe svojimi luxusnými kasíno, jachtami a elegantnými autami na palmových okrasných cestách. Ale vedeli ste, že existuje miesto v Monaku, ktoré ponúka úplne iný zážitok?

Fontvieille Park a Princess Grace Rose Garden sú dva záhradné areály v Monaku, ktoré musia vidieť všetci návštevníci, ktorí sú zvedaví na miesta, kde sa môžu zabávať a zároveň si oddýchnuť.

Park Fontvieille sa nachádza na západnom okraji Monaka a ponúka návštevníkom 4,5 hektárov zelene. Park bol vybudovaný na území, ktoré bolo kedysi v mori a je domovom pre rôzne druhy rastlín a zvierat. Návštevníci si môžu vychutnať prechádzku po širokých záhradných cestách a navštíviť jazdecký areál, kde sa konajú šou na koňoch.

Na druhej strane je Princess Grace Rose Garden. Táto záhrada bola založená v roku 1984 na počesť Princeznej Grace Kelly, ktorá bola veľkou milovníčkou kvetov a záhradníctva. V záhrade návštevníci na svoje oči vidia rôzne druhy ruží, ktorých je viac ako 300 rôznych odrôd z celého sveta. Táto záhrada je veľmi obľúbená nielen medzi turistami, ale aj medzi miestnymi obyvateľmi Monaka, ktorí radi trávia svoj voľný čas pri prechádzke po záhrade.

Okrem kvetov a zvierat ponúkajú tieto dva areály aj rôzne adrenalínové športy, ako sú terénne jazdy na koniach a rôzne cyklistické trasy. Návštevníci si môžu vychutnať výhľad na prístav a obdivovať impozantné jachty, ktoré kotvia v Monaku.

Keďže sú Fontvieille Park a Princess Grace Rose Garden otvorené každý deň, sú najlepším miestom na oddych a relaxáciu pre návštevníkov, ktorí hľadajú pokojné miesto v Monaku. Sú to rozhodne miesta, ktoré si nenechajte ujsť, ak sa jedného dňa ocitnete v tomto krásnom meste.


Letenka Monako Fontvieille Park and Princess Grace Rose Garden


Monako je jedno z najznámejších miest na svete a pritahuje ročne tisíce turistov. Toto nádherné miesto ponúka množstvo pamiatok, ktoré sú významné pre históriu krajiny a kultúru. Ak hľadáte prekrásne miesto ku relaxácií a oddychu, potom je Monako Fontvieille Park and Princess Grace Rose Garden tou správnou voľbou pre vás.

Monako Fontvieille Park je park umiestnený vo Fontvieille, nádhernom malom prístavnom mestečku v Monaku. Tento park je unikátny svojou architektúrou, ktorá zahŕňa nádherné fontány, rôzne sochy a krásne záhrady. Park je jedným z najnavštevovanejších miest v Monaku vďaka jeho relaxačnému a pokojnému prostrediu.

Jeden z najkrajších miest parku je Princess Grace Rose Garden. Tento záhradnícky skvost bol otvorený v roku 1984 a odvtedy sa stal jedným z najpopulárnejších bodov záujmu Monaka. Princess Grace Rose Garden zahŕňa niekoľko tisíc odrôd ruží, ktoré sú rozdelené do rôznych sekcii.

Okrem ruží nájdete v záhrade aj iné rastliny, ako napríklad cibuľoviny, akontia alebo vlčí bôb. Tieto rastliny sú zasadené v záhrade preto, aby priniesli krásny kontrast s ružami a priniesli do záhrady rôznorodosť. Záhrada je tiež obklopená nádherne ošetrenými kúskami a fontánami.

Monako Fontvieille Park a Princess Grace Rose Garden sú skvelým miestom pre relaxáciu a oddych. Tým, že sa nachádzajú blízko Stredomoria, ponúkajú príjemnú atmosféru a nádherné scenérie. Pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie, Monako ponúka jednu z najkrajších záhrad na svete. Ak hľadáte miesto kde si užijete voľný čas v prírode, potom nie je na svete miesto ako Monako Fontvieille Park a Princess Grace Rose Garden.


Počasie Monako Fontvieille Park and Princess Grace Rose Garden


Monako, malé ale luxusné mediteránske kniežatstvo, ponúka návštevníkom množstvo turistických atrakcií. Pre tých, ktorí hľadajú oddych a prírodný zážitok, je tu Fontvieille Park and Princess Grace Rose Garden, kde môžu nájsť útočisko v nádhernej záhrade plnej kvetov a zelene.

Fontvieille Park sa nachádza v pobrežnej oblasti Monaka a rozprestiera sa na ploche 4,6 hektáru. Park bol pomenovaný po malej oblasti Fontvieille, ktorá kedysi slúžila ako rybárska dedinka, ale dnes je tam plno moderných budov. Park obsahuje rôzne rastlinné druhy, fontánky a umelé jazerá. Návštevníci môžu relaxovať na trávnikoch, prejsť sa po chodníkoch, cvičiť vonku alebo si užívať piknik. Okrem toho, Fontvieille Park ponúka nádherný výhľad na more a je ideálne miesto na sledovanie západu slnka.

Princess Grace Rose Garden sa nachádza v blízkosti Fontvieille Parku a bola pomenovaná po vzácnej osobnosti - princeznej Grace. Táto nádherná záhrada bola otvorená v roku 1984 a obsahuje viac ako 4000 kríkov ruží z viac ako 300 rôznych druhov. Záhrada je rozdelená do rôznych častí, ako je "zelená časť", kde nájdete kríky s rôznymi druhmi rastlín, a "bohatá časť", ktorá je plná rôznych hybridných ruží. V záhrade sa tiež nachádza jazierko s cykamami a vtákmi.

Počasie v Monaku je príjemné po väčšinu roka, čo robí Fontvieille Park and Princess Grace Rose Garden ideálnym miestom na návštevu kedykoľvek. V lete teploty dosahujú 20-30°C, zatiaľ čo v zime sú miernych 10-15°C. Počasie však môže byť niekedy zrážkovo a nestále, takže je dobré si skontrolovať predpoveď počasia pred návštevou.

V Fontvieille Parku a Princess Grace Rose Garden sa môžu návštevníci relaxovať a oddychovať v nádhernej prírode, čo je protiklad k živému meste, v ktorom sa park a záhrada nachádzajú. Ak hľadáte miesto na strávenie relaxačného popoludnia alebo sa chcete iba prechádzať krásnymi záhradami a okolie Monaka, Fontvieille Park a Princess Grace Rose Garden sú pre vás tou správnou voľbou.


Najčastejšie otázky a odpovede Monako Fontvieille Park and Princess Grace Rose Garden


1. Kde sa nachádza Monako Fontvieille Park?

Monako Fontvieille Park sa nachádza v jadranej krajine Monako v blízkosti prístavu Fontvieille.

2. Aké sú otváracie hodiny Monako Fontvieille Park?

Monako Fontvieille Park je otvorený denne od 7:00 do 21:00 hod.

3. Je Monako Fontvieille Park voľne prístupný pre návštevníkov?

Áno, vstup do Monako Fontvieille Park je pre návštevníkov úplne bezplatný.

4. Kde sa nachádza Princess Grace Rose Garden?

Princess Grace Rose Garden sa nachádza v Monte Carle, jednom z piatich štvrťov Monaka.

5. Kedy je najlepší čas na návštevu Princess Grace Rose Garden?

Najlepším časom pre návštevu Princess Grace Rose Garden je v mesiacoch máj až jún, keď sú ruže v plnej kráse.

6. Aké sú otváracie hodiny Princess Grace Rose Garden?

Princess Grace Rose Garden je otvorená denne od 8:00 do 20:00 hod.

7. Je vstup do Princess Grace Rose Garden voľný?

Áno, návšteva Princess Grace Rose Garden je bezplatná pre verejnosť.

8. Je možné v Princess Grace Rose Garden organizovať svadby alebo iné súkromné akcie?

Áno, je možné v Princess Grace Rose Garden organizovať svadby a iné súkromné akcie. Nie je však povolené vstupovať s automobilmi.

9. Aké miesta v blízkosti by sa mali tiež navštíviť pri návšteve Monaka?

Pri návšteve Monaka by sa tiež mali navštíviť atrakcie, ako sú napríklad Palais Princier, Monte Carlo Casino, The Rock of Monaco a Oceanographic Museum.

10. Je v Monaku dostupná verejná doprava?

Áno, v Monaku je dostupná verejná doprava v podobe autobusových liniek, električiek a lanoviek. Ceny sú však relatívne vysoké.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Garancia najnižšej ceny

Tisíce nadšených zákazníkov

Lacné letenky za výhodné ceny

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Preskúmať letenky