Hľadáte najlacnejšiu letenku?

Brazília Fernando de Noronha Marine National Park

Letenka Brazília Fernando de Noronha Marine National Park


Brazília Fernando de Noronha Marine National Park je jedným z najkrajších prírodných zákutí Brazílie. Ide o súostrovie, ktoré sa nachádza na východnom pobreží krajiny a je známe svojou krásnou flórou a faunou. Medzi najznámejšie zvieratá patrí napríklad ohrozená korytnačka, delfíny, morské želvy, morské psy a veľryby.

Ak sa chcete dostať k tomuto miestu, potrebujete si zakúpiť letenky do Brazílie. Odporúčaným miestom na pristátie je Natal, ktorá je jediným letiskom v blízkosti súostrovia Fernando de Noronha. Z Natalu je potom možné absolvovať prelet do Fernando de Noronha palubou malého lietadla.

Cena letenky závisí od toho, kedy plánujete cestu. V zime (júl až september) sú letenky drahšie ako v lete. Rovnako, ak chcete cestovať počas víkendov alebo počas obdobia prázdnin, pripravte sa na to, že cena letenky bude ešte vyššia.

Fernando de Noronha je navštevované najmä pre svoje nádherné pláže a jasnú vodu, v ktorej je možné plávať s veľrybami a delfínmi. Medzi najznámejšie pláže patrí Sancho Beach, Calheta Beach a Baía do Sancho.

Okrem toho, súostrovie ponúka aj niekoľko turistických aktivít, ako je napríklad potápanie a pozorovanie korytnačiek. Ceny týchto aktivít sú však trochu vyššie, takže si ich dopredu plánujte pomocou zabezpečíte komfortnejší výlet.

Ak plánujete cestu do Brazílie, nesmiete vynechať návštevu Fernando de Noronha. Krásne pláže, ohrozené zvieratá a prírodná krása, ktorá vás okúzli, sa stanú nepriateľnými spomienkami na celý život. Ceny letenky sa však môžu naštartovať, takže si dopredu plánujte svoju cestu a ušetrite pár reálov!


Ubytovanie Brazília Fernando de Noronha Marine National Park


Brazília Fernando de Noronha Marine National Park je jedným z najkrajších miest na svete, ktoré ponúka úžasné prírodné scenérie a pohľad na nezabudnuteľných obyvateľov morských hlbín. Ak hľadáte ideálne miesto na oddych a relax, toto miesto je pre vás ako stvorené. Pretože ide o národný park, aj ubytovanie je špecifické a v tomto článku sa pozrieme na to, čo by ste mali vedieť predtým, ako si zarezervujete ubytovanie v Brazília Fernando de Noronha Marine National Park.

Ubikácie a typy ubytovania

V národnom parku je k dispozícii niekoľko možností ubytovania. Väčšina z nich sa nachádza v blízkosti pláží a ponúkajú štýlové apartmány, ktoré sú vhodné pre páry a rodiny so skutočným prírodým ruchom. Okrem toho môžete vybrať aj luxusný hotel s výhľadom na oceán, ale k dátumu publikovania tohoto článku nie sú k dispozícii, preto by ste sa mali dozvedieť podrobnejšie informácie priamo od svojho cestovného kancelára. Okrem toho sa pri návšteve národného parku odporúča ubytovanie v jednoduchých chatkách, kde sú vám k dispozícii klimatizované izby s výhľadom na oceán a spoločným prístupom k bazénu a reštaurácii.

Vedenie a personál

V Brazília Fernando de Noronha Marine National Park sú zamestnanci parku odborníci na miestnu prírodu a pohybujú sa v nej s neobyčajným rešpektom a zodpovednosťou. Všetci sú tiež pripravení čokoľvek pomôcť a odpovedať na všetky vaše otázky. Budete mať k dispozícii aj sprievodcov, ktorí vám ukážu krásy parku, prípadne vás zavedú k miestam, kde môžete plávať s delfínmi a ďalšími morskými bytosťami.

Aktivity a záujmy

Brazília Fernando de Noronha Marine National Park ponúka rôzne aktivity a záujmy. Napríklad môžete plávať s delfínmi, ktoré sa rozhodli vyhľadávať miesta pri plážach v národnom parku. Okrem toho si môžete prehliadnuť zoological národný park, ňomž môžete vidieť ojedinelé druhy vtákov a tým sa dostanete bližšie k miestnym zvieratám a rastlinstvu. Tí, ktorí sa venujú potápaniu, môžu objaviť korálové útesy týchto miest s krásnymi plastickými rastlinami.

Brazília Fernando de Noronha Marine National Park je najlepšími destináciami na svete a ponúka nádhernú prírodu a krásne okolie pre návštevníkov z celého sveta. Preto by ste mali zvážiť návštevu tohto úžasného miesta a objaviť skutočné poklady Brazílie. Ubytovanie v Brazília Fernando de Noronha Marine National Park ponúka širokú škálu možností a určite si tu nájdete to svoje. Preto neváhajte a zarezervujte si svoje miesto v tomto národnom parku hneď teraz!


Dovolenka Brazília Fernando de Noronha Marine National Park


Brazília je krajina, ktorá v sebe ukrýva veľa krásnych miest a prírodných parkov, ktoré si môžeme užiť na dovolenke. Jeden z takýchto parkov je Fernando de Noronha Marine National Park, ktorý sa nachádza vo vzdialenosti 354 km od hlavného mesta Brazílie.

Park Fernando de Noronha bol prvýkrát vyhlásený za národný park v roku 1988 a neskôr bol zaradený aj na zoznam Svetového dedičstva UNESCO. Je to malý ostrov, ktorý ponúka turistom možnosť užiť si čarovné scenérie a určite poteší každého milovníka prírody.

Tento ostrov je ideálny pre tých, ktorí majú radi aktivitu a dobrodružstvo. Môžete tu okúsiť surfing, kajakovanie, šnorchlovanie, potápanie alebo prechádzky po prírodných turistických chodníkoch. Práve potápanie je obzvlášť zaujímavé, pretože sa tu nachádza veľa rôznorodých druhov morských živočíchov.

K takýmto druhom živočíchov patrí aj korytnačky, ktoré každoročne začínajú svoje migračné cesty práve na tejto časti morského poberežia. Park Fernando de Noronha je tak považovaný za jedno z najlepších miest na svete na ich pozorovanie. Okrem korytnačiek tu môžete vidieť aj veľryby a delfíny.

Park ponúka tiež čarovné biele pláže, ktoré sú ideálne na oddych a relaxáciu. Najpopulárnejšou a zároveň najkrajšou plážou je praia do Sancho, ktorá bola dokonca označená za najlepšiu pláž na svete. Môžete si tu užiť kúpanie v krásnej tyrkysovej vode a relaxovanie pod slnkom. Na pláži môžete nájsť aj rôzne reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu.

Fernando de Noronha Marine National Park je teda jedným z najkrajších a najzaujímavejších miest Brazílie. Určite si zaslúži miesto na vašom zozname miest, ktoré by ste mali navštíviť. Pre milovníkov prírody, dobrodružstva a aktívneho oddychu je to ideálny cieľ. Tak neváhajte a zahrňte ho do svojho plánu na budúcu dovolenku.


Najčastejšie otázky a odpovede Brazília Fernando de Noronha Marine National Park


Otázky:

1. Kde sa nachádza Fernando de Noronha Marine National Park?
2. Aké rastliny a zvieratá sa nachádzajú v parku?
3. Ktoré aktivity a atrakcie ponúka park návštevníkom?
4. Ako sa dá dostať do parku?
5. Aké sú vstupné poplatky a otváracie hodiny parku?
6. Je povolené kempovanie alebo táborníctvo v parku?
7. Aký je najlepší čas na návštevu parku?
8. Prečo sa odporúča pred návštevou parku zabezpečiť povolenie vstupu?
9. Aké pravidlá a obmedzenia platia pre návštevníkov parku?
10. Je možné vidieť delfíny alebo korytnačky v parku?

Odpovede:

1. Fernando de Noronha Marine National Park sa nachádza v Atlantskom oceáne, približne 354 km od pobrežia Brazílie.
2. V parku možno nájsť niekoľko druhov rýb, koralov a morských korytnačiek. Medzi rastliny patria palmové stromy a kaktusy.
3. Návštevníci parku môžu podnikať potápačské výlety, plachtiť, jazdiť na kajakoch a pozerať si miestne pamiatky a pláže.
4. Do parku sa dá dostať lodou alebo lietadlom z mesta Natal.
5. Vstupné poplatky do parku sa líšia v závislosti od typu vstupu a trvania pobytu. Park je otvorený denne.
6. V parku je zakázané kempovanie alebo táborníctvo.
7. Najlepší čas na návštevu parku je v suchom období, ktoré trvá od septembra do marca.
8. Odporúča sa zabezpečiť povolenie vstupu do parku kvôli obmedzeným miestam pre návštevníkov.
9. Návštevníci parku sa musia riadiť pravidlami a obmedzeniami parku, ktoré zabezpečujú ochranu miestnych druhov rastlín a zvierat.
10. V parku možno vidieť delfíny, korytnačky a iné morské zvieratá. Výskyt závisí od ročného obdobia.


Počasie Brazília Fernando de Noronha Marine National Park


Brazília Fernando de Noronha Marine National Park je národný park, ktorý sa nachádza v severovýchodnom Atlantickom oceáne, približne 345 kilometrov od brazílskeho pobrežia. Tento národný park zahŕňa ostrov Fernando de Noronha a niekoľko menších okolitých ostrovov.

V tejto oblasti sa nachádza tropické podnebie, ktorého charakteristickými rysmi sú vysoké teploty, vysoká vlhkosť a tendencia k zrážkam. Letné mesiace (december-február) sú teplé a vlhké, s priemernými teplotami okolo 28 stupňov Celzia. Zimné mesiace (jún-august) sú chladnejšie a suchšie, s priemernými teplotami okolo 25 stupňov Celzia.

V oblasti Brazília Fernando de Noronha Marine National Park sa nachádza množstvo druhov rýb, korytnačiek a delfínov. Rovnako tak tu v rámci ostrovného pobrežia existuje veľké množstvo rôznych druhov živočíchov vrátane vtákov a krokodílov.

Na ostrove Fernando de Noronha môžu návštevníci vidieť rôzne druhy plazov, medzi ktorými sú veľmi obľúbené obyčajné hady a morskej korytnačky. Park ponúka aj možnosti pre vodné aktivity vrátane potápania a lovenia rýb.

Hoci v Brazília Fernando de Noronha Marine National Park môže pršať kedykoľvek počas roka, najlepším časom pre návštevu tejto oblasti je v období od marca do mája a od septembra do novembra, keď sa teploty dostávajú pod kontrolu a zrážky sú menej časté.

Výlet do Brazília Fernando de Noronha Marine National Park je dobrým spôsobom ako spoznať jedinečné ekosystémy tejto oblasti a zároveň si vychutnať krásne prírodné scenérie, ktoré ponúka. Pre tých, ktorí hľadajú prírodné dobrodružstvo a krásne krajiny, je túto oblasť rozhodne stojí za návštevu.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Garancia najnižšej ceny

Tisíce nadšených zákazníkov

Lacné letenky za výhodné ceny

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Preskúmať letenky