Hľadáte najlacnejšiu letenku?

Bahamy Duncan Town

Dovolenka Bahamy Duncan Town


Bahamy sú známe svojimi nádhernými plážami a turistickými atrakciami, ktoré privádzajú do krajiny milióny turistov každý rok. Ak sa však chcete vyhnúť rušnému turistickému ruchu a zažiť pravé miestne prostredie, môžete sa vydať na odľahlé miesta, ako je Duncan Town. Duncan Town sa nachádza na južnej časti ostrova Ragged Island, vzdialeného asi 50 km juhovýchodne od Main Island. Toto mestečko má približne 70 obyvateľov, ktorí sa živia rybolovom a priemyslom súvisiacim s týmto odvetvím.

Ak sa rozhodnete ísť do Duncan Town, treba mať na pamäti, že to nie je ľahká cesta. Musíte ísť cez vodu, alebo cez vzduch. Pre väčšinu ľudí je najjednoduchšie a najrýchlejšie letieť do blízkeho letiska na susednom ostrove a potom vziať línie Air Bahamas do Duncan Town.

Keď dorazíte do miestneho mestečka, môžete si vychutnať relaxačnú dovolenku s tými, ktorí tam žijú. Pre tých, ktorí hľadajú miesto na kúpanie, pláže sú veľkolepé, a zálivy ponúkajú nádherné pohľady na oceán a úžasnú možnosť pozorovať zvieratá, ako muskáti alebo žraloky, ktoré sa tu zvykli zdržiavať.

Máte tu tiež príležitosť zúčastniť sa miestnych festivalov a osláv, ktoré sú dôležitou súčasťou života tu domorodcov. Najväčšou oslavou tu je Día de los Muertos (Deň mŕtvych), ktorý sa koná piaty novembra, a na ktorom sa môžete tešiť na jedlo, tanec a zábavu.

Ak máte radi rybolov, je toto miesto pre vás kráľovstvom. Môžete tu chytiť kapitánske ryby, tuňáky, herbáry a iné ryby z tejto časti Atlantiku. Ak sa vám nechce loviť ryby, skúste si vychutnať úlovok z niektorého z miestnych reštaurácií. Dostanete sa tak do kontaktu s miestnymi chutiami a kuchyňou.

Po celý deň tu panuje ticho a pokoj, a východy slnka a západy slnka sú nádherné. V noci môžete byť obklopení tisícmi hviezd a máte pocit, že ste mimo civilizácie a mimo bežného ruchu.

Skrátka, Duncan Town na Ragged Island je miesto, ktoré stojí za to navštíviť, aby ste zažili niečo jedinečné a vzdialené od stereotypu tradičných turistických destinácií. Mnohí z miestnych obyvateľov uvádzajú, že Duncan Town je miesto, kde čas zastal a môžete si vychutnať jednoduchosť a krásu bytia v rámci starého Bahamasu.


Počasie Bahamy Duncan Town


Duncan Town je malé mestečko na Južných Bahamách, ktoré sa nachádza na ostrove Ragged Island. Ide o miesto, ktoré sa môže pochváliť krásnymi plážami a teplým karibským počasím.

Teploty v Duncan Town sú počas celého roka pomerne vysoké a pohybujú sa v rozmedzí od 25 až 32 stupňov Celzia. Najteplejšie mesiace sú od júla do septembra, kedy teploty môžu byť aj vyššie ako 32 stupňov celzia. V zime sú teploty na Bahamách o niečo nižšie, ale aj tak sa počasie považuje za príjemné a teplé.

Vodné teploty v okolí Duncan Town sú okolo 28 stupňov Celzia počas celého roka, čo znamená, že je tu ideálne kúpanie počas celého roka. V období hurikánov, ktoré trvá od júna do novembra, sa môže vyskytnúť veľa zrážok a silných vetrov, ale aj napriek tomuto nebezpečenstvu sú Bahamy stále populárnym miestom pre turistov.

Ak plánujete návštevu Duncan Townu a Južných Bahám na dovolenke, môžete si byť istí, že vás čaká príjemné slnečné počasie s minimom zrážok. Ak sa však plánujete vydať na túry po okolí, berte na vedomie, že pomerne vysoké teploty môžu byť náročné a odporúča sa nosiť dostatok vody a chrániť sa pred slnkom.

Celkovo je počasie na Bahamách v období leta a jesene veľmi teplé, vlhké a s vysokou pravdepodobnosťou dažďov. V zime sú teploty o niečo nižšie, ale aj tak je to stále obdobie príjemného počasia. Ak teda hľadáte miesto na dovolenku, kde si užijete slnečné počasie a kúpanie, Južné Bahamy by mohli byť pre vás ideálnou voľbou.


Letenka Bahamy Duncan Town


Bahamy sú nádherný ostrovný štát v Karibiku, ktorý ponúka nekonečné pláže s bielym pieskom, krištáľovo čistú vodu a rôzne turistické atrakcie. Ak hľadáte úplne odlišný a osviežujúci dovolenkový zážitok, potom by ste mali určite zvážiť návštevu Duncan Townu, ktorý sa nachádza na ostrove Ragged Island.

Návšteva Duncan Townu vás ponorí do prírodnej krásy a novej kultúry. Tento malý ostrov Rybárskej zóny Bahamských ostrovov je ideálnou destináciou pre milovníkov divokej prírody, pokojného pobytu a objavovania nových miest. Nachádza sa tu hneď niekoľko pláží s bielym pieskom, ktoré sú prekrásne zasadené do zelenej prírody.

Oficiálne idete do Ragged Island, ktorý je jeden z najbližších susedov ostrova, na ktorý letí medzinárodné letiská v hlavnom meste Gambier. Slyšať jeho rozprávanie histórie vrátane druhého názvu Watlings Island, ktorý zasadil voľnomyseľný princom Rupertom z Porernbra v polovici sedemnásteho storočia. Ostrov bol kedysi slávny svojím otroctvom a slnečnými poľami zaujímajúcimi celú stredu a západnú stranu Ostrova.

Ďalšou zaujímavou turistickou atrakciou v Duncan Towne je krištáľovo čistá voda, ktorá je ideálna pre rôzne vodné športy. Môžete si prenajať kajak, šnorchlovať alebo sa dokonca pustiť do rybolovu. Pozrime sa na zistiť viac o najfascinujúcejších veciach, ktoré môžete vidieť a robiť v Duncan Towne.

Prechádzka po ragged island:

Je ťažké popierať krásu Ragged Islandu pri prechádzke alebo cykloturistike naprieč ostrovom. Guličky piesku veľkosti malého ryže pokrývajú úzke cesty a je ohraničený horizontami palmových lestov, mangrov a krošusov stratených medzi horami.

Rybolov:

Duncan Town je miestom pre mnohých rybárov, ktorí prichádzajú na ostrov pre svoje rekreačné rybolovu. Medzi najčastejšie zavolané ryby patrí žabky, mahi-mahi, tuniak a štuka.

Shrimp Hole:

Keď už ste takto na ostrove, nemali by ste vynechať prieskum Shrimp Hole. Toto sústava morí, kde sa nachádza veľa kreviet, ktoré okrem toho, že sú výborné na jedenie, sú tiež vynikajúcou príležitosťou na šnorchlovanie.

Conch Harvesting:

V rybárskych oblastiach môžete sa tiež zúčastniť zberu "Conches", ktoré sú ostrovmi nerozlučne spojené a je to tiež známy stapapres. Na miestach, kde je dostatok plástových vôd, môžete vidieť alebo dokonca skúsiť zber kôrov a vyskúšať svoje kulinárske zručnosti pri ich varení.

Letenky do Duncan Town:

Najlepšími letmi z Európy do Bahám sú lety Lufthansy, Condor a British Airways, alebo Airmalta s príletom do Miami, ktoré sú považované za najdostupnejšie z Európy a v blízkosti Bahám. Mohli by ste sa rozhodnúť pre prechod na nízko nákladového dopravcu, ak nie ste z Európy. Nájdite si svoju letenku na webe, vyberte si vhodné dátumy a môžete sa tešiť na neskutočne krásnu a nezabudnutej dovolenku v Bahamách v malom meste Duncan Town.


Ubytovanie Bahamy Duncan Town


Duncan Town je malé rybárske mestečko nachádzajúce sa na ostrove Ragged Island, čo je súčasťou Bahamianskych ostrovov. Toto malé mestečko má špeciálne miesto v srdci každého cestovateľa, ktorý túži po pokoji a tichu v oáze prírody, ab vyhnal nielen každodenný hluk a chaos, ale aj stres a napätie.

Duncan Town je určené pre ľudí, ktorí chcú odpočinúť od celého sveta, zablokovať všetky druhy rušivých technológií a prehľtnúť všetky svoje myšlienky s pozornosťou na prírodu, nádherné pláže a najmä na more. Ide o miesto, kde sa môžete stať jeden s prírodou.

Ubytovanie v Duncan Towne je skutočne úžasné, s výhľadom na more je tu dostupných niekoľko luxusných chát, kde si môžete oddýchnuť v tichu a pohodlí a tým sa z nového hľadiska pozrieť na svet.

Chyťte okamih, obklopte sa luxusom a relaxujte v mieste, kde môžete doslova počuť vlny mora, ktoré sa ku vám valia priamo na záhradu vašho domu. Každé ráno si môžete dopriať kávu a sledovať východ slnka nad morem, postupne sa prebúdzať a pripravovať na ďalší záznam úžasného dňa na Ragged Island. Ak ste milovníkmi skutočnej prirodzenosti a chcete sa cítiť ako v raji na zemi, Duncan Town a jeho okolie vám ponúkajú doslova nekonečné možnosti prechádzok, rybačiek a pozorovanie rôznych druhov vtákov. Radi tu ponúknu ubytovanie pre tých, ktorí hľadajú takýto druh pokojnej dovolenky, nachádzajúcich sa v blízkosti prírody a dá sa povedať, že v srdci prírody.

Ragged Island je klenotom v královskej korune Bahamských ostrovov, s priamou plážou, jemným pieskom a krištáľovo čistým morom. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú uniknúť z všednosti a ponoriť sa do jedinečnej prírody. Ak sa rozhodnete pre dovolenku v Duncan Towne, určite nebudete sklamaní a táto dovolenková destinácia sa vám navždy zaryje do pamäti ako miesto, kde sa môžete zregenerovať, zhnisťovať a naozaj sa pohodlne cítiť.

V Duncan Towne nájdete rôzne druhy ubytovania, všetky luxusné a s osobitným prírodným šarmom, ktorý vám umožní vybrať si tú najvhodnejšiu možnosť na základe vašich potrieb a požiadaviek.

Všetky možnosti ubytovania sú vybavené veľmi zodpovedne a so všetkým potrebným pre vaše pohodlie počas vášho pobytu. Orietovať sa tu môžete aj pomocou nášho portálu, kde uvidíte na jednom mieste všetky dostupné ponuky ubytovania.

Je preto jasné, že ak hľadáte úplný oddych v mieste nekonečnej prírody, čistého mora a krásnych pláží, Duncan Town vám umožní vidieť krásu a najlepšie, čo Bahamy ponúkajú. Navštívte túto jedinečnú destináciu a užite si pokoj a ticho sľubované týmto rajským miestom na Ragged Island.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Duncan Town


Bohužiaľ, nie som schopná poskytnúť presné odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa konkrétneho miesta ako je Duncan Town na Bahamách, pretože ako virtuálny asistent nemám prístup k aktuálnym údajom o podmienkach na Bahamách a informáciám o tomto konkrétnom mieste. Odporúčam Vám skontaktovať sa s miestnymi turistickými informačnými centrami alebo hotelmi pre najaktuálnejšie informácie.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Garancia najnižšej ceny

Tisíce nadšených zákazníkov

Lacné letenky za výhodné ceny

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Preskúmať letenky